aboutus
Linia produkcyjna

BY całkowicie prowadzi cały proces od badań i rozwoju po wysyłkę.

Projektujemy nasze produkty zarówno w fabryce, jak i podczas całego procesu produkcyjnego, posiadamy własną licencję eksportową na świadczenie usług dostawczych w zakresie kontroli naszego monitoringu.

BY ma tylko jeden krok zakończony poza fabryczną kolorystyką produktów. Rząd chiński nakazuje, aby tylko pewna fabryka, która specjalizowała się w platerowaniu kolorowym, mogła to zrobić, a wszystkie inne fabryki nie zezwalają na wykonanie platerowania. Po powrocie barwników będziemy mieli 100% kontrolę, aby upewnić się, że kolor jest prawidłowy.

Dzięki całej produkcji na linii zapewniamy, że nasza jakość spełnia standardy naszych klientów.

OEM / ODM

BY świadczyć usługi ORM / ODM naszym klientom. Od logo laserowego po indywidualny projekt lub materiał - dokładamy wszelkich starań, aby serwować unikalne produkty spełniające oczekiwania klientów.

Próbka ze zwrotną opłatą za próbkę, a my będziemy wymagali projektu graficznego klienta lub pliku logo.


R & D

Projektujemy i opracowujemy wiele inteligentnych części i posiadamy patent. Ciężko pracujemy i staramy się myśleć o prostszej pracy dla użytkowników końcowych, od projektowania bez narzędzi po funkcjonalne produkty.

Tworzymy również wiele elementów przeznaczonych dla naszych klientów.


Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd Shaoxing Biaoyi Hardware Products Co.,Ltd
Szczegóły kontaktu